5 Responses

 1. Andrzej

  Przepraszam! Wiem, że jest dopiero 11.30, ale dzisiaj jest już 27.10.2017 r. a „zestaw dnia” jest jeszcze /na stronie internetowej/ z dnia 25.10.2017 r. Zauważyłem również zmianę godzin /przypuszczam, że chodzi o to, że jest już po głównym sezonie/ otwarcia; tj że zmieniono z godziny 12.00 na 13.00, ale menu chyba powinno być z „drobnym” wyprzedzeniem? Faktem jest też, że piszę z Częstochowy i nie jestem codziennym klientem, ale /byliśmy z żoną a nawet z dziećmi kilka razy w sezonie/, ale planując jakąś eskapadę, nawet w tym okresie, trzeba wiedzieć, czego można się spodziewać?! A z drugiej strony, to ja jestem staroświecki i myślę może z byt dużym wyprzedzeniem. Teraz raczej większość idzie na „żywioł”!
  Pozdrawiam z nadzieją na odpowiedź…

  Andrzej W.

  • Wiktoria

   Przepraszamy, ale mieliśmy chwilowe problemy z serwerem, stąd braki w informacjach na stronie. Gdyby taka sytuacja pojawiła się ponownie zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku – Spółdzielnia Socjalna Złota Jura.
   Jeżeli chodzi natomiast o godziny otwarcia, skróciliśmy czas ze względu na zamknięcie drogi i bardzo trudny dojazd do nas. Za utrudnienia przepraszamy.
   Pozdrawiamy, Złota Jura Bistro

Zostaw Komentarz